poniedziałek, 20 lutego 2017

PLANY


Moi drodzy, oto garść informacji na temat przyszłych wydarzeń związanych z promocją najnowszej książki oraz kilka odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania ;)
Mogę już potwierdzić, że spotkanie autorskie z okazji premiery mojej najnowszej książki „Wszystkie twoje marzenia”, odbędzie się 18. maja o godzinie 17:30 w jednym z oddziałów Biblioteki Publicznej dzielnicy Wola, na ulicy Żytniej 64. Podczas spotkania będzie można zakupić każdą z moich książek z autografem. Postaram się też o zakładki i coś słodkiego :D.
Serdecznie wszystkich zapraszam.
Wasze pytania:
Czy opowiadania na blogu doczekają się wydania?
Niestety, ale nie mam dla Was żadnych konkretnych i potwierdzonych informacji na ten temat, ale nie wykluczam takiego obrotu sytuacji. Moja niewiedza wynika z następującego faktu – współpracuję z wydawnictwem na zasadzie „jedna książka – jedna umowa wydawnicza”. To, co wydarzy się po premierze „Wszystkie twoje marzenia” to dla mnie taka sama zagadka, jak dla Was ;). Jak tylko otrzymam potwierdzone informacje, od razu się nimi z Wami podzielę.
Jeśli jednak miałabym decydować o kolejnej mojej książce, to w pierwszej kolejności chciałabym Wam oddać w ręce „Pod skórą” – tekst, nad którym spędziłam prawie rok (i spędzę jeszcze kilka tygodni na poprawkach). Ta książka różni się od poprzednich. Jest w niej tajemnica, trochę sensacji i dużo…scen +18…ale UWAGA, to nie jest powieść erotyczna. Każda scena „łóżkowa” ma odpowiedni kontekst i uzasadnienie ;)
Czy można wziąć udział w promocji „Wszystkie twoje marzenia”?
Oczywiście, że tak. Nadzór nad promocją ma oczywiście wydawnictwo, ale w momencie rozpoczęcia kampanii promocyjnej dam Wam cynk, gdzie i do kogo uderzać w sprawie egzemplarzy recenzenckich.
Czy fabuła książki „Wszystkie twoje marzenia” łączy się z opowiadaniami na blogu?
Tak. WTM to książka, która rozpoczęła swój żywot na blogu i fabularnie łączy się z opowiadaniem „Pierwszy raz”. Kamil, główny bohater WTM jest bratem Kuby – głównego bohatera PR :D.
Co robisz, że jesteś taka ładna i mądra...a nie, to moje pytanie, które zadaję sobie codziennie przed lustrem :P :D. 

To na razie wszystko, ale jeśli macie jakieś dodatkowe pytania, to nie wahajcie się i pytajcie w komentarzach. 

1 komentarz: