ADAM

W miłości, jak w bajkach, wszystko jest możliwe

Adam nie zaznał w życiu szczęścia. Po trudnym dzieciństwie i tragicznej śmierci matki trafił do domu tymczasowego, żeby doczekać osiemnastych urodzin. Później miał być zdany sam na siebie, sam stawiać czoła swoim lękom, koszmarom i niebezpieczeństwu, od którego nikt nie mógł go uchronić.
Nie spodziewał się, że los postawi na jego drodze dziewczynę o zielonych oczach i wielkim sercu, które czuje zbyt mocno. Nie wiedział, że ona także skrywa bolesną tajemnicę, której dotychczas nikomu nie wyjawiła. Nie mógł przewidzieć, że zrodzi się między nimi miłość - czysta i młodzieńcza, ale też namiętna i obezwładniająca.
Miłość, która uratuje ich na tysiąc różnych sposobów.

Recenzje:

1 komentarz:

  1. Pani Agato, przeczytałam Adama kilka dni temu, jest to moja pierwsza książka Pni autorstwa. Zwykle też nie czytam polskich autorów, bo mam wrażenie, że realia, które opisują są zbyt "polskie" - szare, bure itd. Pani przywróciła mi wiarę w polskich autorów i w realia. Ciekawa jestem, czy planuje Pani napisać drugą część losów Adama i bohaterki, której jak dobrze pamiętam, imienia nie poznajemy? Czy może pozwoli Pani czytelnikom pamiętać tę historię jako niedokończoną, a z uwagi na dążenie naszych - czytelników umysłów do dopełniania także niemożliwą do zapomnienia?
    Pozdrawiam, Żaneta.

    OdpowiedzUsuń